Hieronder het programma met kleedkamer indeling en veld indeling.
LET OP, Aan deze informatie mogen geen rechten worden ontleend. Kleedkamer - en veldindelingen kunnen afwijken van het hieronder getoonde overzicht.
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Aanvangstijd | Veld | T | U | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-4 | SV Unitas'59 JO7-5 | 08:30 | veld 1 A1a | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO8-4 | SV Someren JO8-1 | 08:30 | veld 2 A1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO9-1 | S.V. Tongelre JO9-2 | 08:30 | veld 2 A2 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO10-6 | Wilhelmina Boys JO10-4JM | 08:30 | veld 2 B2 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO10-1 | S.V. Tongelre JO10-1 | 08:30 | veld 4 A1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen MO11-1 | S.V. Brandevoort JO11-4 | 08:30 | veld 4 B | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO10-2 | Stiphout Vooruit JO10-1 | 08:30 | veld 4 A2 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO9-3 | MVC JO9-1 | 08:30 | veld 2 B1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-2 | S.V. Tongelre JO7-1JM | 08:45 | veld 1 A1b | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-2 | Brabantia JO7-2 | 09:05 | veld 1 A1b | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-4 | SJO Juventud JO7-1 | 09:10 | veld 1 A1a | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-6 | S.V. Brandevoort JO7-3 | 09:10 | veld 1 A1b | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-3 | Brabantia JO7-3 | 09:35 | veld 2 A1a | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO12-3 | Geldrop JO12-2 | 09:45 | veld 2 B | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO11-4 | SV De Braak JO11-1 | 09:45 | veld 4 B | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO12-2 | SV De Braak JO12-1 | 09:45 | veld 4 A | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO12-4 | Mierlo Hout JO12-3 | 09:45 | veld 2 A | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-5 | Braakhuizen JO7-2JM | 09:50 | veld 6 A1a | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO13-1 | Gestel JO13-2 | 10:30 | veld 1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO13-3 | Mierlo Hout JO13-2 | 11:00 | veld 4 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO13-2 | Bruheze JO13-1JM | 11:00 | veld 2 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-1 | S.V. Brandevoort JO7-1 | 11:50 | veld 4 A1a | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO15-1 | Woenselse Boys JO15-1 | 12:00 | veld 1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO15-3 | RPC JO15-3 | 12:20 | veld 2 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO7-1 | Mierlo Hout JO7-1 | 12:30 | veld 4 A1a | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO17-3 | Venlosche Boys JO17-4 | 13:45 | veld 2 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen MO17-2 | SV Someren MO17-1 | 13:45 | veld 4 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO17-2 | Dommelen JO17JM | 13:45 | veld 1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO16-2 | UDI'19/CSU JO16-1 | 13:45 | veld 5 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen O23-1 | Blauw Geel'38/JUMBO O23-1 | 16:00 | veld 1 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen JO19-3 | FC Eindhoven AV JO19-3 | 16:00 | veld 4 | ||||
23-03-2024 | RKSV Nuenen O23-4 | DVS O23-1 | 16:00 | veld 2 | ||||
23-03-2024 | Nuenen Veteranen B | DBS Veteranen | 16:00 | veld 5 | ||||
24-03-2024 | RKSV Nuenen VR2 | Rood Wit'62 VR1 | 12:00 | veld 1 | ||||
24-03-2024 | RKSV Nuenen 4 | Vessem 2 | 12:00 | veld 2 | ||||
24-03-2024 | RKSV Nuenen 8 | RKSV Heeze 6 | 12:00 | veld 4 | ||||
24-03-2024 | RKSV Nuenen 3 | Riethoven 2 | 12:00 | veld 5 | ||||
24-03-2024 | RKSV Nuenen VR1 | SV Someren VR1 | 14:30 | veld 1 | ||||
25-03-2024 | RKSV Nuenen JO12-3 | Braakhuizen JO12-1 | 18:00 | veld 4 B | 6B | 14B |