• Kleedkamer en Veld indeling THUIS Wedstrijden

    Hieronder het programma met kleedkamer indeling en veld indeling.

    LET OP, Aan deze informatie mogen geen rechten worden ontleend. Kleedkamer - en veldindelingen kunnen afwijken van het hieronder getoonde overzicht.

  • Programma / Kleedkamer indeling THUIS Wedstrijden

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdVeldTU
    16-05-2022RKSV Nuenen JO17-1Gemert JO17-119:30veld 1
    18-05-2022RKSV Nuenen JO13-2s.v. Laar JO13-219:005K5AK11A
    18-05-2022RKSV Nuenen VR3RPC VR219:30veld 5--
    18-05-2022NuenenUDI'19/CSU20:00veld 1
    21-05-2022RKSV Nuenen JO8-1Stiphout Vooruit JO8-308:30veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO8-3Stiphout Vooruit JO8-108:30veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO9-3SV Unitas'59 JO9-408:30veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO9-1FC Eindhoven AV JO9-1JM08:30veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO10-3Bavos JO10-109:45veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO10-5SBC JO10-4JM09:45veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO10-1FC Engelen JO10-109:45veld 2
    21-05-2022RKSV Nuenen JO11-3Geldrop JO11-4JM09:45veld 4
    21-05-2022RKSV Nuenen JO11-2Braakhuizen JO11-109:45veld 4
    21-05-2022RKSV Nuenen JO13-3SV Unitas'59 JO13-2JM11:00veld 1
    21-05-2022RKSV Nuenen JO12-3NWC JO12-111:00veld 2--
    21-05-2022RKSV Nuenen JO15-2RKMSV JO15-112:15veld 2--
    21-05-2022RKSV Nuenen JO14-3Woenselse Boys JO14-112:15veld 1
    21-05-2022RKSV Nuenen JO17-3Blauw Geel'38/JUMBO JO17-513:45veld 3
    21-05-2022RKSV Nuenen MO17-1Boeimeer MO17-113:45veld 1--
    21-05-2022RKSV Nuenen JO16-1VV Trinitas Oisterwijk JO16-113:45veld 4
    21-05-2022RKSV Nuenen JO19-2SV Valkenswaard JO19-215:30veld 1
    22-05-2022JO12JO1209:30veld 4--
    22-05-2022RKSV Nuenen VR3Geldrop VR210:00veld 1
    22-05-2022RKSV Nuenen 3Best Vooruit 512:00veld 2
    22-05-2022RKSV Nuenen 8Braakhuizen 712:00veld 4
    22-05-2022RKSV Nuenen 9RKGSV 312:00veld 5
    22-05-2022RKSV Nuenen VR2Prinses Irene VR112:00veld 1
    22-05-2022RKSV Nuenen VR1Bavel VR114:30veld 1