• RKSV Nuenen 2 VE zondag speeldag man

  • RKSV Nuenen 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Smeets, TomOverige stafTeammanager
    Tuhumury, JanesTechnische stafTrainer/coach
    Tuhumury, MichaelTechnische stafTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 okt. 12:00RKSV Nuenen 2 - Geldrop 3Sportpark de Oude Landen
    30 okt. 11:30FC Cranendonck 2 - RKSV Nuenen 2Sportpark De Braken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.RKSV Nuenen 2 - Reusel Sport/CoTrans 35 - 6
    25 sep.Hapert 2 - RKSV Nuenen 22 - 3
    18 sep.Best Vooruit 4 - RKSV Nuenen 24 - 1
    11 sep.RKSV Nuenen 2 - Acht 30 - 1
  • Poulestanden RKSV Nuenen 2 ( 3e klasse 305 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Reusel Sport/CoTrans 321108714
    2Steensel 221103214
    3SV Valkenswaard 321103214
    4FC Cranendonck 211002113
    5Geldrop 321014223
    6RKSV Nuenen 221018803
    7DOSL 221013303
    8Maarheeze 221013303
    9Woenselse Boys 310102201
    10Hapert 2200235-20
    11Rood Wit'62 2200215-40

    Poulestanden RKSV Nuenen 2 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 5 45 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit 422009186
    2Acht 3210115-43
    3RKSV Nuenen 2200215-40