• RKSV Nuenen 3 VE zondag speeldag man

  • RKSV Nuenen 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Camelia, DenzelTeamspeler
    Dijk, Kevin vanTeamspeler
    Guth, StefanTeamspeler
    Heijmans, ChauncyTeamspeler
    Maach, Redouan elTeamspeler
    Matevosjan, EduardTeamspeler
    Rooijackers, RowanTeamspeler
    Safarjan, TelmanTeamspeler
    Sahertian, LionelTeamspeler
    Tuncbilek, SelimTeamspeler
    Zaha, YoussefTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 10:00Best Vooruit 4 - RKSV Nuenen 3Sportpark de Leemkuilen
    16 okt. 12:00RKSV Nuenen 3 - Wilhelmina Boys 3Sportpark de Oude Landen
    23 okt. 11:30Waalre 2 - RKSV Nuenen 3Sportpark Hoeveland
    30 okt. 12:00RKSV Nuenen 3 - UNA 2Sportpark de Oude Landen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.RKSV Nuenen 3 - De Zuiderburen 12 - 3
    25 sep.EFC 4 - RKSV Nuenen 33 - 2
  • Poulestanden RKSV Nuenen 3 ( 4e klasse 410 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zuiderburen 122007346
    2EFC 422005236
    3Best Vooruit 411004043
    4Vessem 211002113
    5Bladella 310101101
    6Riethoven 210101101
    7Reusel Sport/CoTrans 4100102-20
    8Wilhelmina Boys 3100114-30
    9RKSV Nuenen 3200246-20
    10UNA 2200216-50

    Poulestanden RKSV Nuenen 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 5 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen 3330012579
    2Best Vooruit 3311113764
    3Woenselse Boys 331119814
    4EMK 33003519-140

    Poulestanden RKSV Nuenen 3 ( Groep 4 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen 300000000
    2Waalre 200000000