• RKSV Nuenen 7 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Mike deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heesch, Koen vanTeamspeler
    Hendriks, JorisTeamspeler
    Heuvel, Rick v.d.Teamspeler
    Hunting, DamonTeamspeler
    Koppen, SjoerdTeamspeler
    Luttikhuis, NielsTeamspeler
    Sanders, JustinTeamspeler
    Slippens, StanTeamspeler
    Spaapen, RogierTeamspeler
    Ven, Niels v.d.Teamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.RKSV Nuenen 7 - Tivoli 3
  • Poulestanden RKSV Nuenen 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen 7330013499
    2Geldrop 43201155106
    3Tongelre 331021015-53
    4Braakhuizen 53003418-140

    Poulestanden RKSV Nuenen 7 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen 711006243
    2SV Unitas'59 7100126-40

    Poulestanden RKSV Nuenen 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tivoli 313130086147239
    2Marvilde 514101377235431
    3Braakhuizen 413100357174030
    4RKSV Nuenen 71473440301024
    5SV Budel 41372467283923
    6Geldrop 61472550401023
    7SV Unitas'59 6135084556-1115
    8HSE 2144191975-5613
    9RKSV Heeze 6134092943-1412
    10Waalre 3134093269-3712
    11UNA 71330102663-379
    12Maarheeze 51311111787-704

    Poulestanden RKSV Nuenen 7 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen 711006333
    2Bergeijk 3100136-30

    Poulestanden RKSV Nuenen 7 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.V.V. 200000000
    2CHC 300000000
    3RKSV Nuenen 700000000
    4ODC 200000000
    5RKDVC 800000000
    6SV Unitas'59 400000000
    7SV Valkenswaard 400000000
    8Vessem 200000000