• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdVeld
    19-10-2021EMK O23-1RKSV Nuenen O23-319:30veld 1
    22-10-2021DOSL JO13-1RKSV Nuenen JO13-312:00veld 2
    23-10-2021RKSV Nuenen JO11-2SV Unitas'59 JO11-209:45veld 4
    23-10-2021RKSV Nuenen JO13-2DBS JO13-210:30veld 1
    23-10-2021RKSV Nuenen JO13-3SV De Braak JO13-311:00veld 3
    23-10-2021Brabantia JO14-1RKSV Nuenen JO14-111:00veld 1
    23-10-2021FC Geleen Zuid JO13-1JMRKSV Nuenen JO13-111:30veld 1
    23-10-2021RKSV Nuenen JO15-1SV Unitas'59 JO15-112:00veld 1
    23-10-2021Geldrop MO17-1RKSV Nuenen MO17-313:00veld 3-Geldrop
    23-10-2021RKSV Nuenen JO16-1Geldrop JO16-113:45veld 1
    23-10-2021RKSV Nuenen JO17-3SBC JO17-513:45veld 2
    23-10-2021Terlo JO14-1RKSV Nuenen JO14-314:00Veld 1
    23-10-2021SC Feyenoord JO17-1RKSV Nuenen JO17-114:30veld 4
    23-10-2021ZSC JO14-1JMRKSV Nuenen JO14-414:30veld 1
    23-10-2021UNA JO19-1RKSV Nuenen JO19-115:15veld 1
    23-10-2021RKSV Nuenen O23-3OJC ROSMALEN O23-315:30veld 2
    23-10-2021RKSV Nuenen JO19-3Beerse Boys JO19-215:301
    23-10-2021RKSV Nuenen JO19-2Geldrop JO19-415:30veld 1
    24-10-2021Pusphaira VR1RKSV Nuenen VR210:00veld 2-Rust Roest / Pusphaira
    24-10-2021Nederwetten 2RKSV Nuenen 810:00veld 1
    24-10-2021EMK 5RKSV Nuenen 911:00veld 1
    24-10-2021RKSV Nuenen 5Woenselse Boys 712:00veld 1
    24-10-2021RKDSV 2RKSV Nuenen 412:00veld 1
    24-10-2021Pusphaira VR3RKSV Nuenen VR312:00veld 5-Rust Roest / Pusphaira
    24-10-2021UNA 2RKSV Nuenen 312:00veld 4
    30-10-2021Berghem Sport JO13-1RKSV Nuenen JO13-110:15veld 1
    30-10-2021RKSV Nuenen JO15-1UDI'19/CSU JO15-110:30veld 1
    30-10-2021Nieuw Woensel MO15-1RKSV Nuenen MO15-111:00Veld 1
    30-10-2021Woenselse Boys JO14-2RKSV Nuenen JO14-411:30kg 1
    30-10-2021RKSV Nuenen JO17-1DHC JO17-111:55veld 1
    30-10-2021RKSV Nuenen JO15-3EMK JO15-112:15veld 4
    30-10-2021RKSV Nuenen JO15-2Lierop JO15-112:15veld 2
    30-10-2021Bruheze JO14-1RKSV Nuenen JO14-212:30veld 1
    30-10-2021Braakhuizen JO13-1RKSV Nuenen JO13-212:45veld 1-Braakhuizen
    30-10-2021SV De Braak JO14-1RKSV Nuenen JO14-113:00veld 2
    30-10-2021RKDVC JO19-3RKSV Nuenen JO19-313:003 (n.gr.)
    30-10-2021Brabantia JO14-2RKSV Nuenen JO14-313:00veld 3
    30-10-2021Woenselse Boys JO17-1RKSV Nuenen JO17-213:00kg 1
    30-10-2021RKSV Nuenen JO19-1Forum Sport JO19-113:45veld 1
    30-10-2021RKSV Nuenen JO16-2HVV Helmond JO16-113:45veld 4
    30-10-2021RKSV Nuenen MO17-1Unitas'30 MO17-113:45veld 2
    30-10-2021FC Eindhoven AV MO17-2RKSV Nuenen MO17-314:00veld 3
    30-10-2021SV Unitas'59 JO16-1RKSV Nuenen JO16-114:15veld 1
    30-10-2021DBS JO17-5RKSV Nuenen JO17-314:15veld 3
    30-10-2021RKSV Nuenen O23-1EVV Echt O23-115:30veld 1
    30-10-2021RKSV Nuenen O23-2Dommelen O23-315:30veld 4
    30-10-2021RKSV Nuenen JO19-2MVC JO19-115:30veld 5
    31-10-2021RKSV Nuenen VR3ST RKSV Heeze/DOSL VR310:00veld 1
    31-10-2021Wilhelmina Boys 9RKSV Nuenen 910:00veld 4
    31-10-2021Hontenisse VR1RKSV Nuenen VR210:30veld 1
    31-10-2021RKSV Nuenen 2DOSL 212:00veld 1
    31-10-2021RKSV Nuenen 4EMK 312:00veld 4
    31-10-2021RKSV Nuenen 3Oirschot Vooruit 312:00veld 2
    31-10-2021RKSV Nuenen 7UNA 1312:00veld 3
    31-10-2021RKSV Nuenen 8EMK 612:00veld 5
    31-10-2021SV Unitas'59 7RKSV Nuenen 512:00veld 2
    31-10-2021SV Unitas'59 4RKSV Nuenen 612:00veld 1
    31-10-2021FC Eindhoven AV VR2RKSV Nuenen VR113:00veld 1
    31-10-2021NuenenAWC14:30veld 1
    06-11-2021Spoordonkse Boys JG1Nuenen JG1JM10:00veld 1